КМЦПОНеділя, 19.11.2017, 19:02

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Змагання, конкурси, фестивалі | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 87

Форма входу

24-25 січня 2012року на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти пройшов міський зліт технічних талантів – юних науковців, техніків, винахідників та раціоналізаторів. У зльоті участь взяли 16 шкіл міста, 2 учасники – по за конкурсом. Зліт проходив у 2 етапи : І-й етап – теоретичний (проходив 24 січня) – в перший день зльоту, де кожна команда школи у складі одного учня та керівника презентувала та захищала свої винаходи і науково-дослідницькі та раціоналізаторські розробки у 5 різних секціях конкурсу. ІІ-й етап – практичний – відбувся наступного дня і в себе включав розв’язування задач на логічне мислення. Оцінки захисту робіт І-го етапу визначалися в кожній секції окремо. Практична робота учнів оцінювалася за найбільшою кількістю набраних балів. На основі результатів цих двох етапів конкурсу було визначено переможців. Підводячи підсумок зльоту, хочеться сказати, що було багато цікавих та оригінальних пристроїв та винаходів, але все ж таки хотілося б відмітити Григоренка Олександра, учня 10-А класу ЗОШ «Вибір»№17, який став першим з перших. Він презентував та захищав індикатор радіовипромінювання і передачі електроенергії на відстань, який виготовив власноруч. Також юнак показав багато цікавих дослідів. Журі одноголосно підтримали Олександра. Тепер він буде презентувати свій пристрій на обласних змагання юних винахідників у м. Полтава. Підсумок підведено за 5-а секціями по місцях: І-е місце – Сіянко Євген (ліцей № 11), Григоренко Олександр СШ «Вибір» №17, Шавага Кирило (ЗОШ №8), Павлов Віктор (ЗОШ № 20), Дроздов Денис (гімназія №5). ІІ-е місце – Свириденко Дмитро (ліцей №4), Чорний Станіслава (ЗОШ №22), Химчук Артемій (ЗОШ № 7), Дерегевич Ярослав (ЗОШ№18), Мороз Кирило (СШ № 10). ІІІ-е місце – Шпак Олександр (ЗОШ № 1), Кравченко Юрій (ЗОШ №12), Юрченко Владислав (ЗОШ 13), Воробйов Антон (Колегіум № 25), Бартош Іван (ЗОШ № 16).

19 грудня о 15.00 год. в актовій залі для вихованців КМЦПО пройшло свято Св. Миколая. Гостинно привітали вихованців директор закладу – К.А. Холодняк та громадська організація «Просвіта» на чолі з М.Г. Усцовою. Справжню казкову атмосферу створили юні артисти гуртка лялькового театру (кер. В.В.Ржегак). Вихованцями дитячої відео студії «Березіль» та студії дитячої анімації було представлено ряд відеосюжетів про добро .У постановці сценарію свята взяли участь: Володя Комар,Копилова Дар’я, Семашко Олена, Ляміна Єлизавета. 

Обласний конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва «Візерунки фантазій». 13 – 14 грудня 2011року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс з рукоділля «Візерунки фантазій». З 11-ти команд Полтавщини команда Кременчуцького міського центру позашкільної освіти також взяла участь. За практичну роботу в конкурсі Ляміна Єлизаветта (Кременчуцька школа-інтернат, 8 кл.) здобула 2-ге місце, розділ «Бісероплетіння», старша вікова група. Лобачик Ольга (ЗОШ №23, 9 кл.) посіла 1-ше місце, розділ «Вишивка хрестиком», старша вікова група. Керівник команди Кравченко С.В.

4-й відкритий конкурс мобільного кіно та фото. З 1 по 3 грудня 2011 року на базі міського центру позашкільної освіти проходив 4-й відкритий конкурс мобільного кіно та фото. В ньому взяли участь 30 школярів як із нашого міста., так і з інших областей. Так до кременчужан в гості приїхали юні фотографи з Чернівецької та Івано-Франківської областей, з міста Полтава. На суд журі було представлено більше ста фоторобіт і 9 відеофільмів, зроблених мобільними телефонами. Крім того учасники повинні були взяти участь у бліц-конкурсі, тобто зняти фото і відео під час конкурсу. Результати конку3рсу такі. Кращим фільмом визнано фільм одиннадцятикласника Білецьківської школи – Богатиря Сергія «Перший крок – це не страшно». Учасники відео конкурсу одержали дипломи – за кращий сценарій –Крутієнко Ксенія з Полтави; За кращий монтаж – Ілля Шафрай (Приватна школа «Ада»); За кращий мультфільм – Комар Володимир (гімназія № 5) і Сапогов Владислав (ліцей № 4); За кращий фільм-репортаж - Гудінович Даниїл, мірошник Владислаув і Єгорова Кристіна з ліцею № 4. Диплом за роботу з тваринами одержала Катерина Степанець з Полтави. Серед фотографів місця розподілились наступним чином: !-е місце – Рибчик Юлія (8 школа), другі місця посіли – Цмокаленко Євгенія (8 школа), Верешко Степан (Чернівецька область) і Макара Вікторія і Парипа христина з Івано-франківської області. 3-є місце журі присудило Климу Андрію, маковійчуку Юрію з Чернівецької області, Костів Юлії,Сказик Василині з івано-франківської області. Спеціальним дипломом був нагороджений Богатир Сергій за серію фоторобіт. В бліц-конкурсі (фото)
  
 
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
 Н А К А З м. Київ від 15.08.2011 року № 8-3
Про підсумки проведення Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячого кіно та телебачення "Веселка” та Всеукраїнського відкритого конкурсу юних фотоаматорів "Ми – діти України”
 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.04.2011 №350 "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році” з 03 по 16 серпня 2011 року у місті Скадовську Херсонської області на базі Дитячого оздоровчого комплексу "Бригантина” був проведений Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно та телебачення "Веселка” та Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”. Всього було представлено на фотоконкурс 15 фотостудій (52 учасника ) із 13 областей України і АР Крим: Хмельницької, Рівненської, Сумської, Київської, Івано-Франківської, Полтавської, Донецької, Черкаської, Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської та міст Києва і Сімферополя, і 10 відеостудій ( 40 учасник ) із 9 областей: Кіровоградської, Дніпропетровської, Рівненської, Сумської, Хмельницької, Черкаської, Полтавської, Миколаївської та міста Києва. Всього учасників ( разом з запрошеними, гостями, членами журі, організаторами і керівниками команд) – 117 чоловік . Відповідно до рішення журі
 Н А К А З У Ю:
1.Нагородити: 1.1. Переможців у жанрі дитячого кіно та телебачення: Гран-Прі відео студію " Третій ракурс " Черкаського ОЦНТТУМ за фільм "За межею". Лауреатів фестивалю : - Студія "МУЗА – Х” Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь за фільм «Ох, уже ця «Муза» ” в номінації "Музичний фільм”; - Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр "Веснянка” м. Дніпропетровськ за анімаційні фільми” Квіти для матусі " та " Казка про літачок. " в номінації "Анімаційний фільм”; - Студія «Червоний собака» ЦДЮТ Солом’янського району м.Києва за анімаційні фільми «I lov you» і «Bob & Top» в номінації «Анімаційний фільм»; - Студія «N» м.Миколаїв за фільм «Трое из ларца» в номінації «Навчальний фільм»; - Студія «Чугайстри» Станції юних техніків м.Камянець-Подільського Хмельницької області за фільм «Українське бойове мистецтво» в номінації «Навчальний фільм»; - Студія «Фокус» Школа – інтернат місто Тульчин Вінницької області за фільм «Життєві історії. Моя родина.» в номінації «Документальний фільм»; - Студія «Жайвір» ліцей № 19 місто Кіровоград за фільми «Веррокко» і «Промінчик сонця» в номінації «Ігровий фільм; - Студію м.Дубровиця Рівненської області за фільм «Квітка ночі» в номінації «Ігровий фільм»; - Студію «Березіль» міського центру позашкільної освіти Полтавської області за фільм «Школа творчості» в номінації «Фільм про розвиток дитячої технічної творчості»; - Студія «Альянс» Сумського міського центру НТТУМ за фільм «Гра» в номінації «Музичний відеокліп»; - Студія «Старокостянтинів – СЮТ» Хмельницької області за фільм «Кобудь-Старокостянтинів. Віхи історії» в номінації «Науково-популярний фільм». Інші студії були нагороджені дипломами фестивалю ПРИЗОВІ МІСЦЯ В БЛІЦ-КОНКУРСІ (Відео), тема «Вільна тема» 1 місце – студія «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області . 2 місце – студія «Веснянка» Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру. 3 місце – студія «Фокус» школа – інтернат міста Тульчин, Вінницької області. 3 місце – студія «Муза – Х» Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь.
1.2. Переможці конкурсу юних фотоаматорів:
Молодша вікова категорія У фото конкурсі перше командне місце зайняли юні фотографи з м. Кам’янець-Подільської філія Хмельницького ОЦНТТУМ (керівник Рудик Галина Петрівна) Друге – фотостудія «Промінь» Черкаської районної СЮТ (керівник – Моргун Іван Іванович) Третє – розділили юні фотографи із Центру творчості дітей та юнацтва міста Вишневе Київської області (керівник – Прокопенко Тетяна Прокопівна) і фотостудії «Зеніт» із селища Ольшанське Миколаївської області (керівник – Іщенко Петро Якович ) В окремих номінаціях були нагороджені слідуючі учасники : І. Номінація «Портрет»: 1 місце: Богдана Сухно, вихованка фотогуртка «Кадр» - ліцей №1 Луганської області, за роботу «Янголятко»; 2 місце: Дар’я Конькова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботу «Уходящее поколение»; 2 місце: Ірина Латинська, вихованка фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Дівчина»; 2 місце: Богдан Тимошенко, вихованець фотостудії «Ми» м.Суми, за роботу «Іменини»; 3 місце: Ангеліна Єфименко, вихованка фотогуртка, Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботу «Ой на Івана,ой на Купала»; 3 місце: Христина Мазур, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Весняночка»; 3 місце: Анастасія Матвієнко, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Зачарований»; 3 місце: Юлія Кондратюк, вихованка фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТтаІТ, за роботу «Діанка»; 3 місце: Олександра Дорошенко, вихованка фотостудії «Ми» м.Суми, за роботу, «Віка» і «Майстер». Дипломи: Олена Назарова, вихованка фотогуртка Станції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботу «Студентка»; Олександра Федорович, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Громадянин України» і «Погляд»; Алла Леон, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Сам з’їм»; Ангеліна Єфименко, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботу «Просто Марія»; Іван Дибров, вихованець Сєверодонецької СЮТ Луганської області, за роботу «Циганочка Вeра»; Сергій Ярошенко, вихованець фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Сестра». ІI. Номінація «Пейзаж»: 1 місце: Сергій Ярошенко, вихованець фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботи «Рожевий туман», «Південний степ»; 2 місце: Олександра Федорович, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ,за роботи «Місячна доріжка» і «Світанок»; 2 місце: Юлія Кондратюк, вихованка фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТУМ, за роботу «Стерня»; 2 місце: Соф’я Кучма, вихованка Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка», за роботу «Чумной дворик, ХХI век»; 3 місце: Дар’я Конькова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботу «Дощ»; 3 місце: Діана Голуб,вихованка фотогуртка Дубенської СЮТ Рівненської області, за роботу «Старе місто»; 3 місце: Христина Мазур, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботи «Зимова фантазія», «Перлина Феофанії»; 3 місце: Діана Хричова, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «На ставку», «Гірська річка». Дипломи: Роксолана Варніцька, вихованка фотостудії «Ракурс» Івано-Франківського ОЦНТТУМ, за роботу «Вечірні віражі»; Анастасія Матвієнко, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Осінні барви». ІII. Номінація «Жанрова фотографія»: 1 місце: Алла Леон, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Радість перемоги»; 2 місце: Алла Леон, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботи «Я тут живу», «Стрибунець»; 2 місце: Олена Назарова, вихованка фотогуртка Станції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботи «Нарешті дощик», «Вершник»; 2 місце: Олександра Федорович, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Тс-с-с», «Жди меня, и я вернусь»; 3 місце: Анастасія Матвієнко, вихованка центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Пообідаємо разом»; 3 місце: Ангеліна Єфименко, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботу «Смак дитинства»; 3 місце: Юрій Завгородній, вихованець Сєверодонецької СЮТ Луганської області, за роботу «Топ,топ…»; 3 місце: Сергій Ярошенко, вихованець фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Нова школа». Дипломи: Дар’я Конькова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботи «Голубиний ангел», «Зимова акробатика»; Ірина Латинська, вихованка фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Тепер за бабусю»; Анастасія Ісмагілова, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Порву». IV. Номінація «Позажанрове та експериментальне фото»: 1 місце: Анастасія Ісмагілова, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Клякса»; 2 місце: Олена Назарова, вихованка фотогуртка Cтанції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботи «Созвездие близнецов», «Вечір»; 2 місце: Роксолана Варніцька, вихованка фотостудії «Ракурс» Івано-Франківського ОЦНТТУМ, за роботи «Веселка», «Зачитався»; 2 місце: Богдана Сухно, вихованка фотогуртка «Кадр» - ліцей №1 Луганської області, за роботу «Райське яблуко»; 3 місце: Дар’я Конькова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботу «Витражи истории»; 3 місце: Соф’я Кучма, вихованка Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка», за роботу «Вишні». Дипломи: Анастасія Матвієнко, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботи «Майбутнє в надійних руках», «Весела планета»; Христина Мазур, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Погляд у всесвіт». V. Номінація «Натюрморт»: 1 місце: Ангеліна Єфименко, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Душа скрипки», «Перечитуючи Д.Лондона», «Щедра осінь»; 2 місце: Христина Мазур, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Черевички нареченої»; 2 місце: Алла Леон, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Спогад»; 3 місце: Олександра Федорович, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Горобина»; 3 місце: Сергій Ярошенко, вихованець фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Вічність»; 3 місце: Діана Хричова, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботу «Святковий натюрморт». Дипломи: Ангеліна Єфименко, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Українська старовина». Олександра Федорович, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Пам’яті голодомору»,
 Старша вікова категорія
У фото конкурсі перше командне місце посіла фотостудія «Миг» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник - Логачова Ірина Георгіївна). 2-е місце – фотостудія «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області (керівник – Максименко Марат Анатолійович). 3-є місце розділили юні фотографи студії «Муза-Х» Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь (керівник – Погребатько Валерій Андрійович) і студії «Промінь» СЮТ Черкаської області (керівник – Моргун Іван Іванович) І. Номінація «Портрет»: 1 місце: Максим Головатюк, вихованець фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Мій друг Льоша»; 1 місце: Андрій Котляр, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботи «Диригент» і «Загадкова мадам»; 2 місце: Марія Сурженко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Маленькі друзі», «На межі»; 2 місце: Марат Куртаметов, вихованець Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботу «Ветеран»; 2 місце: Діана Кассем, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Портрет сучасниці»; 3 місце: Єліна Гончаренко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Миттєвий погляд»,«Маленький ангел»; 3 місце: Марія Морозова, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Здивування»; 3 місце: Єлизавета Драннікова, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Холодна насолода», «Вшануємо пам’ять»; 3 місце: Дар’я Акуліч, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Нічна Красуня»; 3 місце: Діана Євтух, вихованка фотогуртка Дубенської СЮТ Рівненської області, за роботи «Портрет з гортензіями», «Чуєш, вітер», «Самотність». Дипломи: Леся Заєць, вихованка студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботи «Щира посмішка». Андрій Мончак, вихованець фотостудії «Ракурс» Івано-Франківського ОЦНТТУМ, за роботи «Мій друг». Сергій Красильнюк, вихованець фотогуртка Станції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботи «Начальник станції», «Радість» Тамара Яковлєва, вихованка Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка», за роботу «Мама Надя». Ігор Мушта, вихованець фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТтаІТ, за роботу «Наречена». Катерина Ємельянова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за серію автопортретів. II. Номінація «Жанрова фотографія»: 1 місце: Єлизавета Щегорцова, вихованка фотостудії «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботу «Вальс - Бостон»; 1 місце: Ігор Мушта, вихованець фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТтаІТ, за роботи «І слава,і воля…», «Фанати»; 2 місце: Марат Куртаметов, вихованець Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за серію робіт «Мы из прошлого», «Уличное кафе»; 2 місце: Андрій Погрібний, вихованець фотостудії «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботу «Боксерская круговерть»; 2 місце: Єлизавета Драннікова вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Турбота про батьків», «Вожак», «Топ-топ»; 3 місце: Марія Сурженко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Північний вітер», «Музикант»; 3 місце: Єліна Гончаренко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Гра з хвилею», «Жонглер»; 3 місце: Леся Заєць, вихованка студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботи «Жар-птиця», «Молитва до Бога»; 3 місце: Ольга Карпенко, вихованка фотостудії «Ми» м.Суми, за роботи «Самота», «Без назви»; 3 місце: Валерія Шоркіна, вихованка Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка», за роботи «Любов – яд», «Патріот», «Мій кумир». Дипломи: Марія Морозова, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Загадка про минуле», «Чоловіча розмова», «Тривожне очікування»; Андрій Котляр, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Сон»; Катерина Ємельянова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботи «Суботник», «Обличчя маленького бізнесу»; Марія Рудик, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботу «Ковалі»; Олександра Лихачова , вихованка фотостудії «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботу «На распутье»; Анастасія Петрик, вихованка фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «По дрова ходили»; Ігор Мушта, вихованець фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТтаІТ, за роботу «Чемпіонський кульбіт»; Сергій Красильнюк, вихованець фотогуртка Станції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботу «Зустріч»; Марат Куртаметов, вихованець Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботи «Наша пам’ять», «Іслам і православ’я». ІII. Номінація «Пейзаж»: 1 місце: Леся Заєць, вихованка студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Жага до життя»; 1 місце: Марія Рудик, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботу «Рідні простори»; 2 місце: Максим Головатюк, вихованка фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботи «Майбутній хлібороб», «Сонцепад»; 2 місце: Тамара Яковлева, вихованка Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка», за роботу «Осеннее настроение»; 3 місце: Поймонова Катерина, вихованка фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТтаІТ, за роботу «Ранок на селі»; 3 місце: Андрій Котляр, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Святогор»; 3 місце: Марія Морозова, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Причал»; 3 місце: Елизавета Драннікова, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Гармонія літа», «Рідні гори»; 3 місце: Богдан Коноваленко, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботи «Святиня», «Народження нового дня»; 3 місце: Ігор Мушта, вихованець фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТтаІТ, за роботу «Весна». Дипломи: Дар’я Акуліч, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботи «Свіжість зимових Карпат», «Природний відбір»; Марія Рудик, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Надвечір’я», « Осінній етюд»; Андрій Погрібний, вихованець фотостудії «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботу «Закат»; Сергій Богатир, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Літній мотив»; Марія Сурженко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Казкова ніч», «Таємний вечір»; Леся Заєць, вихованка студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Вечір на морі»; Валерія Шоркіна, вихованка Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка», за роботу «Прозорий вечір»; Діана Євтух, вихованка фотогуртка Дубенської СЮТ Рівненської області, за роботи «Осінь у місті»; Ігор Давиденко, вихованець фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Дорога в осінь». ІV. Номінація «Макрозйомка»: 1 місце: Ігор Давиденко, вихованець фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Водяна феєрія» 2 місце: Денис Євтунов, вихованець фотогуртка Центру позашкільної освіти міста Кіровськ Луганської області, за роботу «Чистий подих води» 3 місце: Марія Морозова, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Вабливий аромат» V. Номінація «Натюрморт»: 1 місце: Андрій Котляр, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботи «Літній натюрморт», «Два капітана»; 2 місце: Олена Воловатова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботи «Ракушка», «Последняя записка»; 2 місце: Марія Сурженко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Забута історія»; 2 місце: Єліна Гончаренко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Сонячні спогади»; 3 місце: Ігор Давиденко, вихованець фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботу «Натюрморт - маки»; 3 місце: Дар’я Акуліч, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Добра річ, як є у хаті річ». VІ. Номінація «Жива природа»: 1 місце: Сергій Богатир, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Козеня»; 1 місце: Єліна Гончаренко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботи «Проникливий погляд», «Корм для пеліканів»; 2 місце: Євтунов Денис, вихованець фотогуртка Центру позашкільної освіти міста Кіровськ Луганської області, за роботу «Давай Знайомитися»; 2 місце: Воловатова Олена, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботу «Котик з дитинства»; 3 місце: Марія Рудик, вихованка фотогуртка Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦНТТУМ, за роботи «Хазяї повернулися», «Пелюстка троянди»; 3 місце: Марія Морозова, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Сніжок»; 3 місце: Анна Зінішина, вихованка студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Погляд зверху»; 3 місце: Олександра Лихачова , вихованка фотостудії «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботи «Це - мій світ», «Двійнята»; 3 місце: Марія Сурженко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Атака». Дипломи: Сергій Богатир, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Прибулець»; Леся Заєць, вихованка студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботи «Розмах крил», «Самотність»; Ігор Мушта, вихованець фотогуртка Дніпропетровського ОЦНТТтаІТ, за роботу «Спекотний день»; Єлизавета Щегорцова, вихованка фотостудії «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботу «Пташиний гуртожиток»; Анна Зінішина, вихованка студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботи «Улюблене місце», «Лісовий житель». VІІ. Номінація «Позажанрове та експериментальне фото»: 1 місце: Діана Кассем, вихованка фотостудії «Промінь» Черкаської районної СЮТ, за роботи «Занурення», «Автомобіль-привид», «Димова феєрія»; 2 місце: Катерина Ємельянова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботи «Нічний пляж», «Привид нічного пляжу», «Біла ворона»; 2 місце: Богдан Коноваленко, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва м.Вишневе, Київської області, за роботу «Мрії про свободу»; 2 місце: Ольга Карпенко, вихованка фотостудії «Ми» м.Суми, за роботу, «Минаємо»; 3 місце: Олена Воловатова, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботи «Парасолька для двох», «Небо і місто»; 3 місце: Сергій Богатир, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу « В країні мрій». Дипломи: Андрій Мончак, вихованець фотостудії «Ракурс» Івано-Франківського ОЦНТТУМ, за роботу «Зорепад». ПРИЗОВІ МІСЦЯ В БЛІЦ-КОНКУРСІ (ФОТОГРАФІЯ), тема «В об’єктиві – посмішка» 1 місце: Євген Ігнатович, вихованець фотогуртка Станції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботу «Інтерес»; 2 місце: Олена Назарова, вихованка фотогуртка Станції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботу «Не втрачай голови»; 2 місце: Анастасія Петрик, вихованка фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Інопланетянка»; 2 місце: Сергій Богатир, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Пелюстки троянд»; 3 місце: Єліна Гончаренко, вихованка фотогуртка «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Мучна Мері»; 3 місце: Олена Назарова, вихованка фотогуртка Станції юних техніків міста Гребінка Полтавської області, за роботу (без назви); 3 місце: Марат Куртаметов, вихованець Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь, за роботу (без назви); 3 місце: Андрій Погрібний, вихованець фотостудії «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, за роботу «Еволюція сучасної фотографії»; 3 місце: Андрій Котляр, вихованець студії «Березіль» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, за роботу «Пейзаж»; 3 місце: Сергій Ярошенко, вихованець фотостудії «Зеніт» с.Ольшанське Миколаївської області, за роботу «Зажигатель фонарей»; 3 місце: Віталіна Городецька, м.Кам’янець-Подільський, за роботу «Веселі краплини». 1.3. Грамотами Українського державного центру позашкільної освіти керівників команд які підготували конкурсантів: - Погребатька Валерія Андрійовича, фотовідеостудія «Муза-Х», Республіканського позашкільного навчального закладу «Малої академії наук учнівської молоді АР Крим «Шукач» м. Сімферополь;
 
- Боровика Василя Васильовича, Хмельницька область Кам’янець – Подільська СЮТ;
- Боровика Олександра Олександровича, Полтавська область місто Гребінка СЮТ;
- Логачову Ірину Георгіївну, фотостудія «Мить» Донецького міського палацу дитячої та юнацької творчості;
 - Костіна Олександра Сергійовича, фотостудія «Іскра» Стахановського міського центру дитячої та юнацької творчості Луганської області;
 - Кучму Олександра Івановича, Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка;
- Федьору Миколу Івановича, Дніпропетровський ОЦНТТтаІТ;
- Максименка Марата Анатолійовича, фотостудія «Березіль» Кременчуцького МЦПО Полтавської області;
- Іщенка Петра Яковича, фотостудія «Зеніт» село Ольшанське Миколаївської області;
- Моргуна Івана Івановича фотостудія «Промінь» Черкаської районної СЮТ;
- Рудик Галину Петрівну, фотогурток Кам янець-Подільської філія Хмельницького ОЦНТТУМ.
1.4. Нагородити грамотами Українського державного центру позашкільної освіти за особистий вагомий внесок у організацію та проведення фестивалю:
 - Холодняка Констянтина Андрійовича, директора Кременчуцького міського центру позашкільної освіти;
- Холодняк Валентину Андріївну, завідуючу відділом організаційно-масової роботи Кременчуцького міського центру позашкільної освіти;
- Волика Івана Анатолійовича, завідуючого відділом інформаційних технологій Українського державного центру позашкі
 
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Н А К А З м.Київ від 19 жовтня 2011 року № 10-5
Про підсумки Всеукраїнської виставки оригамі
Відповідно до Плану міжнародних та всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011 № 37) 18 - 20 жовтня 2011 року у м.Харкові на базі Палацу дитячої та юнацької творчості проведено Всеукраїнську виставку оригамі «Концепція конструктивізму в мистецтві оригамі». На виставку надійшли 522 роботи з 22 областей України, а саме: АР Крим, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Севастополя. На підставі Умов проведення про Всеукраїнську виставку оригамі «Концепція конструктивізму в мистецтві оригамі»<
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Block title
Національна дитяча гарча лінія

Block title
Block contentНаціональна гарча лінія


Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz