КМЦПОСереда, 24.01.2018, 00:18

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | НОВИНИ | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

8 грудня до Кременчуцького міського центру позашкільної освіти завітали директор Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Дуброва Володимир Іванович та завідувач організаційно-масовим відділом Денисюк Дмитро Валерійович. 
З нагоди 90-річчя Руху юних техніків в Україні, сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до роботи, вагомий внесок у справу навчання та виховання дітей відзначений педагогічний колектив Центру позашкільної освіти. Дуброва В.І. нагородив директора КМЦПО Холодняка К.А. нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський». 
Педагогічний колектив Центру нагороджений грамотами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Щиро вітаємо Холодняка Костянтина Андрійовича! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, нових здобутків на педагогічній ниві!

 

     

   

 

Вітаємо вихованців гуртка інформатики!

З 5 грудня по 7 грудня В Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій, в якому взяли участь вихованці Центру позашкільної освіти Українець Вадим (НВК №4, 8 клас) та Шрамков Данило (НВК № 4, 8 клас).
Під час конкурсу Вадим та Данило продемонстрували та захистили домашні роботи: презентацію та веб-сторінку за темою "Мій населений пункт". Також хлопці виконували завдання в середовищі Office та створювали веб-сторінки в середовищі HTML.
Шрамков Данило зайняв ІІІ місце у номінації "Web-дизайн", Українець Вадим нагороджений грамотою Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за участь в обласному конкурсі з інформаційних технологій (номінація "Офіс-менеджмент").
Вітаємо хлопців з досягнутими результатами! Бажаємо нових перемог!

 

                                  

Перемога вихованців гуртка радіоелектронного конструювання!

29-30 листопада 2017 року в Полтавському обласному центрі науково - технічної творчості учнівської молоді відбувся щорічний обласний конкурс з радіоелектронного конструювання, в якому взяли участь Зайченко Олексій (учень 11 класу, НВК №4) та Замарін Дмитро (учень 8 класу, ліцей №11), вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (керівник Голуб В.Г.)
Конкурс включав у себе теоретичну та практичну частини. Під час практичної роботи учасники розробляли плати за схемою та монтажували їх.
Зайченко Олексій (старша вікова група) здобув ІІІ місце у розділі «Теоретичний залік», ІІ місце у розділі «Монтаж радіокерованого пристрою» та І місце у розділі «Розробка друкованої плати». У особистому заліку Олексій здобув ІІІ місце. Замарін Дмитро (молодша вікова група) здобув ІІ місце у розділі «Теоретичний залік».  Вітаємо Голуба Валерія Григоровича та його вихованців з перемогами, бажаємо нових здобутків!

 

Вихованці гуртка виготовлення сувенірів здобули перемоги в обласному конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва!
Вітаємо керівника гуртка Горпинченко Віту Миколаївну та її вихованок:
Чубикіну Ангеліну (школа №7, 7 кл.) за зайняте 1-ше місце в номінації "Бісероплетіння", Чубикіну Вікторію (школа№ 7, 6 кл.) - 1 місце в номінації "В'язання гачком", Полянську Каріну (школа № 7, 7 кл.) - 2 місце номінація "Вишивка хрестиком", Горпинченко Марію (школа № 7, 8 кл.) - 3 місце в номінації "М'яка іграшка". Бажаємо творчих досягнень, нових перемог!!!

      

 

Вихованці КМЦПО взяли участь у міському конкурсі малюнків "Мої права"

Данильченко Єва, Левченко Марія, Шапіро Артур, вихованці гуртка образотворчого мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (керівник гуртка Кравченко С.В.) взяли участь у міському конкурсі малюнків "Мої права".

 

Осінні канікули в КМЦПО

Весело та змістовно проводять свій час вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти під час осінніх канікул. Діти із задоволенням навчаються у гуртках, беруть участь у творчих майстер-класах, відвідували дитячий кінозал. В Центрі позашкільної освіти проведено тематичну виставку "Чарівниця осінь", на якій гуртківці представили яскраві, оригінальні, цікаві поробки.

 

                                                                                                                                     

                                                                                             

 

День української писемності та мови

9 листопада у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відзначили День української писемності та мови. Мова – одне із багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Метою заходу було розкриття багатства та краси української мови, формування у дітей бажання досконало знати мову свого народу. Вихованці переглянули тематичні відеоматеріали, ознайомилися з цікавими фактами про рідну мову.

  

Торт "Сюрприз" від КМЦПО

23 вересня у рамках міського фестивалю "Солодкий Кременчук" педагоги Центру позашкільної освіти (Коваленко Л.І., Ткаченко А.В., Горпинченко В.М.) провели для малечі цікавий майстер-клас з виготовлення торта "Сюрприз". Діти із задоволенням робили та оздоблювали тістечка у техніці паперопластики. Під час майстер-класу панувала атмосфера доброзичливості, співпраці, творчості. Задоволення та позитивні емоції від робочого процесу отримали не тільки маленькі учасники заходу, а й дорослі.
Кременчук, зі святом!

  

Діти хочуть миру!

21 вересня в Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відзначили Міжнародний день миру. Педагоги провели з гуртківцями виховні заходи, під час яких діти ознайомилися з історією встановлення Міжнародного дня миру, з акціями, що проводяться у цей день. Вихованці підготували вітальні листівки воїнам, які знаходяться на передовій, висловили їм слова вдячності, найщиріші побажання. Відеостудія «Березіль» підготувала разом з вихованцями Центру патріотичний відеоролик «Діти хочуть миру!». (Відеоролик можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=NrHO3HdVnf4)

 

           

  

 

 

 

 

 

 

Перемога юних відеоаматорів Кременчука

Дев’ятий рік поспіль з 6 по 9 вересня 2017 року в Харкові проходив Міжнародний телевізійний фестиваль для дітей «Дитятко». Цього року в ньому взяли участь більше 20 дитячих студій України та зарубіжжя. Всього учасників (разом із заочниками) – 87 країн світу, які представили на фестиваль більше 1000 фільмів та телепередач. В п’ятий раз у фестивалі взяли участь вихованці дитячо – юнацької відео студії «Березіль» з Кременчуцького міського центру позашкільної освіти. І саме цей рік став найуспішнішим для юних відеоаматорів Кременчука. Анімаційний фільм «Рибка, яка шукала друзів» став лауреатом фестивалю в номінації «Анімаційний фільм». Під час фестивалю учасники виконували творче завдання – знімали бліц-фільм на тему, запропоновану міжнародним журі. І наш фільм із 22 – х представлених став переможцем, і був нагороджений дійсно цінним подарунком – гіробордом. Автори цього фільму – Маєвська Марія , її брат Микола Маєвський, Яна Голобородько та керівник делегації Костянтин Холодняк (молодший). До речі Маша і Коля ( учні ліцею № 4)– автори анімаційного фільму – лауреата. Тепер їх чекають вже на іншому Міжнародному кінофестивалі «Кінокімерія», який пройде з 15 по 16 вересня в Херсоні, і куди їх запросили з двома мультфільмами. Побажаємо їм успіхів!

   

Екскурсія вихованців Центру позашкільної освіти на кондитерську фабрику

18 січня 2017 року вихованці Центру позашкільної освіти відвідали Кременчуцьку кондитерську фабрику, на якій ознайомилися з видами технічного обладнання виробництва, з різними технологіями виготовлення цукерок та асортиментом кондитерських виробів. Після екскурсії у дітей та дорослих залишилися приємні враження.

 
 

Зимові канікули у КМЦПО

Цікаво і змістовно провели своє дозвілля під час зимових канікул вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти. Сумувати малечі не довелося, адже педагоги підготували для дітей новорічні ігри, конкурси, розваги.
Гуртківці разом зі своїми наставниками взяли участь у творчих майстер-класах: «Виготовлення текстильної квітки у техніці «Канзаші»» (провела майстер-клас керівник гуртка Ткаченко А.В.), «Подарунок зими» (керівник гуртка Устименко С.В.), «Фабрика новорічних ідей: виготовлення різдвяного віночка» (керівник гуртка Одарушенко О.І.).
Особливо малечі сподобалося проходження новорічного квесту. Відвідуючи станції (гуртки), діти виконували цікаві логічні завдання, розгадували ребуси, загадки. По завершенню квесту його учасники були нагороджені солодкими подарунками. 
Незабутні емоції відчули вихованці та педагоги КМЦПО під час відвідування міського притулку для собак. Дорослі та діти проявили свою небайдужість, співчуття до братів наших менших. Колективом Центру та його гуртківцями зібрано і передано до притулку собак теплі речі та їжу.
Вихованці гуртка лялькового театру під керівництвом Ржегак В.В. емоційно та яскраво привітали працівників та вихованців КМЦПО зі святом Маланки.

     

Вітаємо з перемогою гурток радіоелектронного конструювання!

29 – 30 листопада у м. Полтаві відбулись обласні змагання з радіоконструювання. У них брали участь 6 команд з різних куточків Полтавщини. Команда юних радіоконструкторів КМЦПО виступила у складі: Зайченко Олексій (старша група) та Замарін Дмитро (молодша група). Боротьба за першість була впертою і безкомпромісною. Наша команда завоювала ІІ командне місце. І місце дісталось команді з Нових Санжар, а ІІІ – Полтавським юним технікам.Команду підготував керівник гуртка радіоконструювання Голуб Валерій Григорович.

 

 

З метою популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму з 22 листопада по 28 листопада 2016 року у навчальному закладі організовано тиждень кримськотатарської культури. У рамках тижня педагогами проведено з вихованцями тематичні бесіди, години спілкування, діалог «Крим – це Україна». Гуртківці переглянули відео-екскурс «Історично-культурна спадщина кримських татар», під час якого познайомилися з минулим та сьогоденням кримськотатарського народу, їх культурним і духовним життям, боротьбою за свою історично рідну землю.
В Центрі позашкільної освіти проведено виставку дитячих робіт «Кримськотатарські мотиви у творчості вихованців КМЦПО».

      

 

Вітаємо юних інформатиків!

15-16 листопада 2016 р. Полтавський обласний центр науково- технічної творчості учнівської молоді на базі міжнародної комп’ютерної академії «Шаг» провів обласний конкурс з інформаційних технологій, у якому взяли участь вихованці позашкільних закладів освіти Полтавської області . Команду Кременчуцького міського центру позашкільної освіти представили вихованці: Українець Вадим (ліцей №4, 7-А кл.) та Шрамков Данило (ліцей №4, 7-А кл.)(керівник гуртка Шамрай В.Т.)Шрамков Данило посів ІІІ-є місце (номінація «Web-дизайн»). Українець Вадим отримав сертифікат учасника обласного конкурсу.

Творча зустріч педагогів на базі КМЦПО

11 листопада 2016 року у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відбулася творча зустріч керівників гуртків художньо-технічного та початково-технічного профілів. У заході взяли участь педагоги КМЦПО, КМЦПО "Лідер" та Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. З вітальним словом виступив директор Центру позашкільної освіти Холодняк К.А. Керівники гуртків активно обмінювалися думками під час воркшопу щодо розвитку творчого потенціалу, креативного мислення в процесі гурткової роботи декоративно-ужиткового напряму.Самарська М.Д., керівник гуртка оригамі, та керівник гуртка виготовлення сувенірів Горпинченко В.М. провели цікаві майстер-класи по виготовленню подарункових коробочок та шоколадниць. Козирод О.Г., методист ПОЦНТТУМ, обговорила з присутніми методичні рекомендації з проведення майстер-класу як групової форми методичної роботи. Також гості познайомилися з досвідом роботи педагогів Одарушенко О.І. (гурток оригамі) та Поліщук О.Ю. (гурток паперопластики). 

        

Перемоги юних фотоаматорів

20 жовтня 2016 р. на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний конкурс юних фотолюбителів «Моя Україна». У конкурсі змагались юні фотоаматори з 10 позашкільних навчальних закладів Полтавщини. Вихованці фотогуртка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Володимир Комар (гімн.№5, 11 кл.) та Марія Толок, (ЗОШ №19, 6 кл.) із задоволенням взяли участь у конкурсі. Відображення світу через об’єктиви своїх фотокамер, на основі власного бачення та світогляду, принесло юним вихованцям перемогу в конкурсі. Володимир Комар отримав ІІ-е м. в номінаціях «Портрет» та «Жанр» (старша вікова група). Домашні роботи Марії Толок були відмічені як найкращі і вона здобула І-е м. За роботу у фото бліці Марія отримала ІІ-е м. в номінаціях «Пейзаж, Портрет, Жанр» (мол. вікова група). Бажаємо юним фотографам творчої наснаги, цікавих робіт та нових перемог!

День відкритих дверей у Центрі позашкільної освіти

13 жовтня у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти пройшов День відкритих дверей. Педагоги та вихованці Центру радо зустрічали гостей. Відвідувачі були запрошені на святковий захід, присвячений до Дня захисника України, а також познайомилися з роботою гуртків КМЦПО.

     

Бронзова нагорода юного спортсмена

З 30 вересня по 2 жовтня 2016 р. в м. Києві, на картодромі «Чайка» проходив фінал Чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді та фінал Чемпіонату Товариства сприяння обороні України, присвяченого 25 – річчю ТСОУ. На змаганнях були представлені 15 областей України. Полтавську область представляв вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, учень 7 – го класу ліцею № 30 Ілля Круглов. Незважаючи на дуже жорстку конкуренцію в змаганнях, юний кременчуцький спортсмен за результатами заїздів посів

3 – є місце в особистому заліку і дві бронзові медалі. Завдяки цим нагородам Ілля вивів команду Полтавської області на загальне 6 – е командне місце. Враховуючи успіхи юного картингіста, керівництво Товариства сприяння обороні України готує документи на присвоєння Іллі Круглову звання кандидата в майстри спорту з картингу. Бажаємо нових перемог Іллі, який уже не перший рік прославляє наше місто!

    

 

Успіх юних «березілівців»

        Одночасно аж на на два кінофестивалі аматорського кіно запросили вихованців дитячо – юнацької студії «Березіль» з міського центру позашкільної освіти Миколу Маєвського, учня 6 класу ліцею № 4, Марійки Маєвської, учениці 2-го класу ліцею № 4 і Володимира Комара, учня 11 класу гімназії № 5: 8-й Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» в м. Харків та 11-й Міжнародний фестиваль аматорського кіно «Кінокімерія» в м. Скадовськ Херсонської області. Звичайно юні відео аматори поїхали на дитячий форум… і не прогадали! Анімаційний фільм «Не забувайте вірних друзів», створений ними, став лауреатом фестивалю. Протягом 4-х днів для юних учасників фестивалю проводилися майстер – класи, творчі зустрічі, екскурсії та різні розваги в оздоровчому таборі «Сонячний». Під час фестивалю юні кременчужани взяли участь у бліц – конкурсі і зняли фільм «Разом творимо диво»

     Менш урожайним для «Березілі» був фестиваль в Херсонській області. Воно і не дивно, адже фестиваль був для дорослих кіноаматорів. Але поважне журі все таки відмітили фільми кременчужан.

     

 

 

 

 

Чергова нагорода вихованців КМЦПО

                       Анімаційний фільм «Не забувайте вірних друзів», створений вихованцями дитячої студії анімації «Березіль» при Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти, отримав чергову нагороду – диплом 25 – го Міжнародного фестивалю дитячого та молодіжного кіно «Кришталеві джерела», фінальний етап якого проходив 8 – 9 вересня в Києві. Це вже п’ята нагорода менш ніж за півроку. 

Вітаємо та бажаємо нових успіхів!!!

«Веселка» над Кременчуком

    З 22 по 25 серпня 2016 року у Кременчуці, на базі міського центру позашкільної освіти проходив 15-й ювілейний Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно і телебачення «Веселка» та Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Мидіти України». У фестивалі брали участь представники 12 областей України, п’ять областей взяли участь в заочному конкурсі. На розсуд журі було представлено 50 фільмів та 165 фотографій. В ході фестивалю було знято ще 6 фільмів і 60 фотографій, які брали участь у бліц-конкурсі. Під час фестивалю діти не тільки змагалися, а й відпочивали. Для них були організовані: екскурсія по місту, прогулянка на теплоході по Дніпру, відпочинок у міському аквапарку, майстер – класи кінорежисера і актора Валерія Степаняна – Григоренка, фото художниці Христини Парипи , перегляд фільмів тощо. Учасники фестивалю були активними учасниками міського параду вишиванок.

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами 1 – 3 ступенів та цінними подарунками. Перше командне місце у фотоконкурсі посіла команда з Волинської області, друге – поділили Миколаївська та Черкаська області, на третьому – представники Вінницької області. Гран-при у відео конкурсі вибороли юні кінолюбителі дитячого кіноцентру «Веснянка» з міста Дніпро. Студія «Березіль» (м. Кременчук) за ігровий фільм «Артем» нагороджена дипломом лауреата фестивалю. Керівники делегацій і організатори заходу були нагороджені Листами подяки Міністерства освіти, ювілейними медалями до Дня Незалежності «Єдність і воля».

        

    

22 серпня 2016 року у Кременчуці відкрився XV Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно

та телебачення «Веселка»

    

Дитячий оздоровчий табір з денним перебуванням "Юний технік"

 Ось і настала довгоочікувана літня пора, пора канікул та відпочинку. При Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти розпочав свою роботу дитячий оздоровчий табір з денним перебуванням "Юний технік". Під час перебування в таборі діти відвідували різноманітні екскурсії нашим містом, побували на підприємствах та відпочивали на узбер

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Block title
Національна дитяча гарча лінія

Block title
Block contentНаціональна гарча лінія


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz