КМЦПОСереда, 12.12.2018, 21:55

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | НОВИНИ | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Міський зліт юних науковців, винахідників та раціоналізаторів

25 січня 2018 р. на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти пройшов традиційний міський зліт юних науковців, винахідників та раціоналізаторів. У ньому взяли участь представники 6 навчальних закладів міста, а саме: НВК№ 4, НВК№ 25, ЗОШ №12, ЗОШ №17, ЗОШ №20, ЗОШ № 22. Юні винахідники представляли та захищали свої цікаві і неординарні винаходи та розробки у 5-и різних секціях, в яких продемонстрували свої знання та їх практичне застосування в науково–дослідницькій та конструкторській діяльності, показали своє уміння роботи з різними матеріалами при виготовленні даних експонатів. Під час зльоту були продемонстровані такі експонати: лук із старих лиж для реабілітаційного центру воїнів АТО, механічна рука, мендосинський двигун, механічна скринька, цукерниця, машина часу, календар «1000 і 1 ніч», гра «Hui».
Усі учасники були належним чином підготовлені до зльоту та нагороджені дипломами КМЦПО. 
Перемогу здобули:
- секція «Матеріалознавство, новітні матеріали, технології та обладнання у промисловості і сільському господарстві»:
1 місце – Шараєнко Едуард та Якуша Костянтин (ЗОШ №20);
- секція «Транспортні системи та обладнання. Авіація та космонавтика»:
1 місце – Коваленко Дмитро (КНВК №25);
- секція «Інформаційні та комунікаційні технології»:
1 місце – Купріянов Микита (КНВК №25),
2 місце – Рогозний Віктор (КНВК №25);
- секція «Охорона навколишнього середовища та енергозбереження»:
1 місце – Риндіна Марина (КНВК №4);
- секція «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність у машинобудуванні»:
1 місце – Грінченко Павло (ЗОШ №17),
2 місце – Булах Іван (ЗОШ №12),
2 місце – Купченко Іван (ЗОШ №22).

    

Відкриття фотоконкурсу "Молодь обирає здоров’я"

24 січня на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти відбулося відкриття міського фотоконкурсу «Молодь обирає здоров’я», який складається з трьох етапів.
Конкурс проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя; запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі; виявлення та підтримки талановитої молоді; організації змістовного дозвілля; поліпшення підтримки і розвитку візуального мистецтва; утвердження патріотизму молодого покоління.
Учасники заходу взяли участь у цікавому майстер-класі, присвяченому основам фотографії. Майстер-клас провів Сергій Богатир, член Кіноакадемії України, кінооператор, кінознавець, фотограф, випускник відеостудії «Березіль» Центру позашкільної освіти. У творчому здобутку молодого митця більше 10 кінофільмів, з них - 2 повнометражних.
Прийом фоторобіт відбудеться 13 лютого 2018 року з 10.00 до 13.00 КМЦПО, кім.19, 20. 
Підведення підсумків фотоконкурсу заплановано на 15 лютого 2018 року о 15.00 в приміщенні Центру позашкільної освіти.

     

Заходи до Дня Соборності України в КМЦПО

22 січня у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти пройшли виховні заходи з відзначення Дня Соборності України. Також з гуртківцями проведено інтелектуальний брейн-ринг, під час якого діти поглибили свої знання про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями.
Вихованці переглянули цікаві патріотичні відеокліпи.

 

        

"Новорічний квет у КМЦПО"

Цікаво і весело проводять своє дозвілля під час зимових канікул вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти. Так 11 січня у навчальному закладі відбувся ігровий квест. Дітлахи із великим задоволенням та завзяттям розв’язували логічні завдання, розгадували ребуси, шаради, створювали малюнки, брали участь у театральних постановках, і навіть в’язали морські вузли. Під час квесту панувала атмосфера радості, доброзичливості, взаємопідтримки. Захід сподобався як малечі, так і дорослим.

 

 

             

 

"Добро починається з тебе!"
Доброта і милосердя – це прояв найкращого, що є в кожній людині.
04 січня вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти відвідали міський притулок для тварин «Спецсервіс-Кременчук». Незважаючи на несприятливу погоду, діти із задоволенням привітали братів наших менших з початком Нового року, символом якого, до речі, є жовта собака. Діти та педагоги зібрали для тварин продукти харчування, теплі речі. 
Привітно зустріла вихованців та працівників Центру заступник директора «Спецсервісу» Кожушко М.В. Марина Володимирівна повідомила, що у наш час дуже гостро стоїть питання захисту тварин, адже часто вони стикаються з людською байдужістю, а то й невиправданою нічим жорстокістю.
Непідробною радістю, морем позитивних емоцій, добротою та ласкою віддячили четвероногі мешканці притулку небайдужим дітям та дорослим.

 

                                                               

Вихованці Центру позашкільної освіти власноруч виготовили годівнички для пірнатих друзів. Сподіваємося, пташкам приваби-будиночки сподобаються і вони ласуватимуть підготовленими для них гостинцями.

 

   

 

8 грудня до Кременчуцького міського центру позашкільної освіти завітали директор Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Дуброва Володимир Іванович та завідувач організаційно-масовим відділом Денисюк Дмитро Валерійович. 
З нагоди 90-річчя Руху юних техніків в Україні, сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до роботи, вагомий внесок у справу навчання та виховання дітей відзначений педагогічний колектив Центру позашкільної освіти. Дуброва В.І. нагородив директора КМЦПО Холодняка К.А. нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський». 
Педагогічний колектив Центру нагороджений грамотами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Щиро вітаємо Холодняка Костянтина Андрійовича! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, нових здобутків на педагогічній ниві!

 

     

   

 

Вітаємо вихованців гуртка інформатики!

З 5 грудня по 7 грудня В Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний відкритий конкурс з інформаційних технологій, в якому взяли участь вихованці Центру позашкільної освіти Українець Вадим (НВК №4, 8 клас) та Шрамков Данило (НВК № 4, 8 клас).
Під час конкурсу Вадим та Данило продемонстрували та захистили домашні роботи: презентацію та веб-сторінку за темою "Мій населений пункт". Також хлопці виконували завдання в середовищі Office та створювали веб-сторінки в середовищі HTML.
Шрамков Данило зайняв ІІІ місце у номінації "Web-дизайн", Українець Вадим нагороджений грамотою Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за участь в обласному конкурсі з інформаційних технологій (номінація "Офіс-менеджмент").
Вітаємо хлопців з досягнутими результатами! Бажаємо нових перемог!

 

                                  

Перемога вихованців гуртка радіоелектронного конструювання!

29-30 листопада 2017 року в Полтавському обласному центрі науково - технічної творчості учнівської молоді відбувся щорічний обласний конкурс з радіоелектронного конструювання, в якому взяли участь Зайченко Олексій (учень 11 класу, НВК №4) та Замарін Дмитро (учень 8 класу, ліцей №11), вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (керівник Голуб В.Г.)
Конкурс включав у себе теоретичну та практичну частини. Під час практичної роботи учасники розробляли плати за схемою та монтажували їх.
Зайченко Олексій (старша вікова група) здобув ІІІ місце у розділі «Теоретичний залік», ІІ місце у розділі «Монтаж радіокерованого пристрою» та І місце у розділі «Розробка друкованої плати». У особистому заліку Олексій здобув ІІІ місце. Замарін Дмитро (молодша вікова група) здобув ІІ місце у розділі «Теоретичний залік».  Вітаємо Голуба Валерія Григоровича та його вихованців з перемогами, бажаємо нових здобутків!

 

Вихованці гуртка виготовлення сувенірів здобули перемоги в обласному конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва!
Вітаємо керівника гуртка Горпинченко Віту Миколаївну та її вихованок:
Чубикіну Ангеліну (школа №7, 7 кл.) за зайняте 1-ше місце в номінації "Бісероплетіння", Чубикіну Вікторію (школа№ 7, 6 кл.) - 1 місце в номінації "В'язання гачком", Полянську Каріну (школа № 7, 7 кл.) - 2 місце номінація "Вишивка хрестиком", Горпинченко Марію (школа № 7, 8 кл.) - 3 місце в номінації "М'яка іграшка". Бажаємо творчих досягнень, нових перемог!!!

      

 

Вихованці КМЦПО взяли участь у міському конкурсі малюнків "Мої права"

Данильченко Єва, Левченко Марія, Шапіро Артур, вихованці гуртка образотворчого мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (керівник гуртка Кравченко С.В.) взяли участь у міському конкурсі малюнків "Мої права".

 

Осінні канікули в КМЦПО

Весело та змістовно проводять свій час вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти під час осінніх канікул. Діти із задоволенням навчаються у гуртках, беруть участь у творчих майстер-класах, відвідували дитячий кінозал. В Центрі позашкільної освіти проведено тематичну виставку "Чарівниця осінь", на якій гуртківці представили яскраві, оригінальні, цікаві поробки.

 

                                                                                                                                     

                                                                                             

 

День української писемності та мови

9 листопада у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відзначили День української писемності та мови. Мова – одне із багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Метою заходу було розкриття багатства та краси української мови, формування у дітей бажання досконало знати мову свого народу. Вихованці переглянули тематичні відеоматеріали, ознайомилися з цікавими фактами про рідну мову.

  

Торт "Сюрприз" від КМЦПО

23 вересня у рамках міського фестивалю "Солодкий Кременчук" педагоги Центру позашкільної освіти (Коваленко Л.І., Ткаченко А.В., Горпинченко В.М.) провели для малечі цікавий майстер-клас з виготовлення торта "Сюрприз". Діти із задоволенням робили та оздоблювали тістечка у техніці паперопластики. Під час майстер-класу панувала атмосфера доброзичливості, співпраці, творчості. Задоволення та позитивні емоції від робочого процесу отримали не тільки маленькі учасники заходу, а й дорослі.
Кременчук, зі святом!

  

Діти хочуть миру!

21 вересня в Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відзначили Міжнародний день миру. Педагоги провели з гуртківцями виховні заходи, під час яких діти ознайомилися з історією встановлення Міжнародного дня миру, з акціями, що проводяться у цей день. Вихованці підготували вітальні листівки воїнам, які знаходяться на передовій, висловили їм слова вдячності, найщиріші побажання. Відеостудія «Березіль» підготувала разом з вихованцями Центру патріотичний відеоролик «Діти хочуть миру!». (Відеоролик можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=NrHO3HdVnf4)

 

           

  

 

 

 

 

 

 

Перемога юних відеоаматорів Кременчука

Дев’ятий рік поспіль з 6 по 9 вересня 2017 року в Харкові проходив Міжнародний телевізійний фестиваль для дітей «Дитятко». Цього року в ньому взяли участь більше 20 дитячих студій України та зарубіжжя. Всього учасників (разом із заочниками) – 87 країн світу, які представили на фестиваль більше 1000 фільмів та телепередач. В п’ятий раз у фестивалі взяли участь вихованці дитячо – юнацької відео студії «Березіль» з Кременчуцького міського центру позашкільної освіти. І саме цей рік став найуспішнішим для юних відеоаматорів Кременчука. Анімаційний фільм «Рибка, яка шукала друзів» став лауреатом фестивалю в номінації «Анімаційний фільм». Під час фестивалю учасники виконували творче завдання – знімали бліц-фільм на тему, запропоновану міжнародним журі. І наш фільм із 22 – х представлених став переможцем, і був нагороджений дійсно цінним подарунком – гіробордом. Автори цього фільму – Маєвська Марія , її брат Микола Маєвський, Яна Голобородько та керівник делегації Костянтин Холодняк (молодший). До речі Маша і Коля ( учні ліцею № 4)– автори анімаційного фільму – лауреата. Тепер їх чекають вже на іншому Міжнародному кінофестивалі «Кінокімерія», який пройде з 15 по 16 вересня в Херсоні, і куди їх запросили з двома мультфільмами. Побажаємо їм успіхів!

   

Екскурсія вихованців Центру позашкільної освіти на кондитерську фабрику

18 січня 2017 року вихованці Центру позашкільної освіти відвідали Кременчуцьку кондитерську фабрику, на якій ознайомилися з видами технічного обладнання виробництва, з різними технологіями виготовлення цукерок та асортиментом кондитерських виробів. Після екскурсії у дітей та дорослих залишилися приємні враження.

 
 

Зимові канікули у КМЦПО

Цікаво і змістовно провели своє дозвілля під час зимових канікул вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти. Сумувати малечі не довелося, адже педагоги підготували для дітей новорічні ігри, конкурси, розваги.
Гуртківці разом зі своїми наставниками взяли участь у творчих майстер-класах: «Виготовлення текстильної квітки у техніці «Канзаші»» (провела майстер-клас керівник гуртка Ткаченко А.В.), «Подарунок зими» (керівник гуртка Устименко С.В.), «Фабрика новорічних ідей: виготовлення різдвяного віночка» (керівник гуртка Одарушенко О.І.).
Особливо малечі сподобалося проходження новорічного квесту. Відвідуючи станції (гуртки), діти виконували цікаві логічні завдання, розгадували ребуси, загадки. По завершенню квесту його учасники були нагороджені солодкими подарунками. 
Незабутні емоції відчули вихованці та педагоги КМЦПО під час відвідування міського притулку для собак. Дорослі та діти проявили свою небайдужість, співчуття до братів наших менших. Колективом Центру та його гуртківцями зібрано і передано до притулку собак теплі речі та їжу.
Вихованці гуртка лялькового театру під керівництвом Ржегак В.В. емоційно та яскраво привітали працівників та вихованців КМЦПО зі святом Маланки.

     

Вітаємо з перемогою гурток радіоелектронного конструювання!

29 – 30 листопада у м. Полтаві відбулись обласні змагання з радіоконструювання. У них брали участь 6 команд з різних куточків Полтавщини. Команда юних радіоконструкторів КМЦПО виступила у складі: Зайченко Олексій (старша група) та Замарін Дмитро (молодша група). Боротьба за першість була впертою і безкомпромісною. Наша команда завоювала ІІ командне місце. І місце дісталось команді з Нових Санжар, а ІІІ – Полтавським юним технікам.Команду підготував керівник гуртка радіоконструювання Голуб Валерій Григорович.

 

 

З метою популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму з 22 листопада по 28 листопада 2016 року у навчальному закладі організовано тиждень кримськотатарської культури. У рамках тижня педагогами проведено з вихованцями тематичні бесіди, години спілкування, діалог «Крим – це Україна». Гуртківці переглянули відео-екскурс «Історично-культурна спадщина кримських татар», під час якого познайомилися з минулим та сьогоденням кримськотатарського народу, їх культурним і духовним життям, боротьбою за свою історично рідну землю.
В Центрі позашкільної освіти проведено виставку дитячих робіт «Кримськотатарські мотиви у творчості вихованців КМЦПО».

      

 

Вітаємо юних інформатиків!

15-16 листопада 2016 р. Полтавський обласний центр науково- технічної творчості учнівської молоді на базі міжнародної комп’ютерної академії «Шаг» провів обласний конкурс з інформаційних технологій, у якому взяли участь вихованці позашкільних закладів освіти Полтавської області . Команду Кременчуцького міського центру позашкільної освіти представили вихованці: Українець Вадим (ліцей №4, 7-А кл.) та Шрамков Данило (ліцей №4, 7-А кл.)(керівник гуртка Шамрай В.Т.)Шрамков Данило посів ІІІ-є місце (номінація «Web-дизайн»). Українець Вадим отримав сертифікат учасника обласного конкурсу.

Творча зустріч педагогів на базі КМЦПО

11 листопада 2016 року у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відбулася творча зустріч керівників гуртків художньо-технічного та початково-технічного профілів. У заході взяли участь педагоги КМЦПО, КМЦПО "Лідер" та Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. З вітальним словом виступив директор Центру позашкільної освіти Холодняк К.А. Керівники гуртків активно обмінювалися думками під час воркшопу щодо розвитку творчого потенціалу, креативного мислення в процесі гурткової роботи декоративно-ужиткового напряму.Самарська М.Д., керівник гуртка оригамі, та керівник гуртка виготовлення сувенірів Горпинченко В.М. провели цікаві майстер-класи по виготовленню подарункових коробочок та шоколадниць. Козирод О.Г., методист ПОЦНТТУМ, обговорила з присутніми методичні рекомендації з проведення майстер-класу як групової форми методичної роботи. Також гості познайомилися з досвідом роботи педагогів Одарушенко О.І. (гурток оригамі) та Поліщук О.Ю. (гурток паперопластики). 

        

Перемоги юних фотоаматорів

20 жовтня 2016 р. на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний конкурс юних фотолюбителів «Моя Україна». У конкурсі змагались юні фотоаматори з 10 позашкільних навчальних закладів Полтавщини. Вихованці фотогуртка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Володимир Комар (гімн.№5, 11 кл.) та Марія Толок, (ЗОШ №19, 6 кл.) із задоволенням взяли участь у конкурсі. Відображення світу через об’єктиви своїх фотокамер, на основі власного бачення та світогляду, принесло юним вихованцям перемогу в конкурсі. Володимир Комар отримав ІІ-е м. в номінаціях «Портрет» та «Жанр» (старша вікова група). Домашні роботи Марії Толок були відмічені як найкращі і вона здобула І-е м. За роботу у фото бліці Марія отримала ІІ-е м. в номінаціях «Пейзаж, Портрет, Жанр» (мол. вікова група). Бажаємо юним фотографам творчої наснаги, цікавих робіт та нових перемог!

День відкритих дверей у Центрі позашкільної освіти

13 жовтня у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти пройшов День відкритих дверей. Педагоги та вихованці Центру радо зустрічали гостей. Відвідувачі були запрошені на святковий захід, присвячений до Дня захисника України, а також познайомилися з роботою гуртків КМЦПО.

     

Бронзова нагорода юного спортсмена

З 30 вересня по 2 жовтня 2016 р. в м. Києві, на картодромі «Чайка» проходив фінал Чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді та фінал Чемпіонату Товариства сприяння обороні України, присвяченого 25 – річчю ТСОУ. На змаганнях були представлені 15 областей України. Полтавську область представляв вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, учень 7 – го класу ліцею № 30 Ілля Круглов. Незважаючи на дуже жорстку конкуренцію в змаганнях, юний кременчуцький спортсмен за результатами заїздів посів

3 – є місце в особистому заліку і дві бронзові медалі. Завдяки цим нагородам Ілля вивів команду Полтавської області на загальне 6 – е к

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Block title
Національна дитяча гарча лінія

Block title
Block contentНаціональна гарча лінія


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz