КМЦПОНеділя, 19.11.2017, 19:02

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 87

Форма входу

Головна » 2016 » Квітень » 18 » Пройшов традиційний весняний фото-бліц конкурс юних фотолюбителів «Світ очима дітей»
11:19
Пройшов традиційний весняний фото-бліц конкурс юних фотолюбителів «Світ очима дітей»

  На базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти 16-17 березня 2016 року пройшов традиційний весняний фото-бліц конкурс юних фотолюбителів «Світ очима дітей».  Учасники конкурсу - учні шкіл міста, які разом зі своїми керівниками під час виконання завдання фото-бліцу - "Мій Кременчук", мали змогу відвідати різноманітні цікаві  мальовничі куточки нашого міста та зафіксувати їх в об'єктивах своїх фотокамер. Роботи конкурсантів оцінювалися за номінаціями: жанрове фото, портрет, пейзаж та оригінальне фото. В конкурсі участь взяло 23 учасника з 18  навчальних закладів міста (№ 3, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, КЕНЦУМ ). Усі вони нагороджені подарунками та дипломами КМЦПО.

 Місця розподілилися слідуючим чином:

Жанр

Третинко Еліна – 1 місце (ЗОШ №21)

Бондаренко Марина – 1 місце (ЗОШ №27)

Коноваленко Михайло – 2 місце (ЗОШ №19)

Радченко Тетяна – 2 місце (ЗОШ №28)

Скрипник Аліна –  2 місце (ЗОШ №25)

Кагал Валерія – 3 місце (ЗОШ №26)

Нечипоренко Тетяна –  3 місце (ЗОШ №7)

Донченко Сергій  - 3 місце (КЕНЦУМ)

Портрет

Кульга Віталій – 1місце (ЗОШ № 9)

Кобеляцька  Юлія – 1 місце (гімназія №6)

Підгорна Наталія – 1 місце  (ЗОШ №16)

Скрипник Аліна –  2 місце (колегіум №25)

Борисевич Яна – 2 місце (ЗОШ №3)

Гостєва Аліна – 2 місце (ЗОШ №10)

Литвинова Аліна – 3 місце (ЗОШ №31)

Борщова Вікторія – 3 місце (ЗОШ №23)

Пейзаж

 Литвинова Аліна – 1 місце (ЗОШ № 31)

 Кобеляцька  Юлія – 1 місце (гімназія №6)

Борщова Вікторія – 1 місце (ЗОШ №23)

Кагал Валерія – 2 місце (ЗОШ №26)

Бондаренко Марина – 2 місце (ЗОШ №27)

Підгорна Наталія – 3 місце (ЗОШ №16)

Соченок Олександра – 3 місце (ЗОШ №22)

Оригінальне фото

Кульга Віталій – 1місце (ЗОШ № 9)

Гостєва Аліна - 1місце (ЗОШ №10)

Донченко Сергій - 1 місце (КЕНЦУМ)

Третинко Еліна – 1 місце (ЗОШ №21)

Нечипоренко Тетяна – 2 місце (ЗОШ №7)

Мороз Євгеній – 3 місце (ліцей №11)

Степкова Марія – 3 місце (ЗОШ №30)

Поза конкурсом:

1) Язовцев Максим – 1 місце (гімназія №6)

2) Посьмашна Олександра – 3 місце (ліцей №30)

3) Непийпиво Данило – 3 місце (ЗОШ №11)

4) Паталах Інна – 1 місце (номінація жанр) (ЗОШ №31)

5) Бондарь Олександр – 2 місце (ЗОШ №26)

6) Сметанко Анастасія – 3 місце (ЗОШ №28)

 

 

 

Переглядів: 114 | Додав: Mary | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Block title
Національна дитяча гарча лінія

Block title
Block contentНаціональна гарча лінія


Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz