КМЦПОП`ятниця, 24.05.2019, 11:46

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Положення змагань, конкурсів... | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

ЗАТВЕРДЖУЮ: Директор КМЦПО «26 » лютого 2013 р. __________ К.А. Холодняк
ПОЛОЖЕННЯ про міський бліц-конкурс юних фотолюбителів «Світ очима дітей»
Кременчуцький міський центр позашкільної освіти проводить міський бліц-конкурс юних фотолюбителів «Світ очима дітей». Конкурс проводиться 14 – 15 березня 2013 року.
 МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ
 - підвищення ролі фотомистецтва у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління; - надання допомоги учнівській молоді у оволодінні фото справою; - популяризація та пропаганда кращих робіт фотолюбителів; - масове залучення учнівської молоді до фотолюбительства.
УЧАСНИКИ КОНКУРСУ
У конкурсі бере участь учнівська молодь – фотолюбителі віком від 6 до 18 років. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ Навчальний заклад має бути представлений командою у складі 2-х осіб (1 учень і 1 керівник команди). Роботи оцінюватимуться журі у номінаціях: портрет, жанр, пейзаж, оригінальне фото. При собі мати цифровий фотоапарат, шнур USB. Прибуття в Кременчуцький міський центр позашкільної освіти (адреса: вул. Чапаєва 69 А) і реєстрація учасників фотоконкурсу 14 березня до 10:00: 14 березня 10:00 - відкриття конкурсу, отримання конкурсного завдання; 10:30 – 14:30 – виконання конкурсних завдань; - здача фото-робіт на цифрових носіях в оргкомітет фотоконкурсу з 13.00 до 15:00. За довідками телефонувати за номером : 2-22-00.
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ
Підведення підсумків фотоконкурсу та нагородження учасників відбудеться 15 березня о 15:00 в актовій залі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти.
 
 
ЗАТВЕРДЖУЮ: Директор КМЦПО К.А.Холодняк
Положення про проведення 1 Відкритого міського конкурсу юних гумористів «Сміх – для всіх»
1. Загальні положення
1.1. Відкритий міський конкурс юних гумористів «Сміх – для всіх» (далі Конкурс) проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей; виховання любові до рідного слова, до національної української класики; популяризації жанру художнього читання; популяризації творчості видатних українських гумористів; 1.2. Організаторами Конкурсу є Управління освіти Кременчуцької міської ради,Кременчуцький міський центр позашкільної освіти та Дитяча Громадська Організація «Творчий світ дитини».
2. Учасники Конкурсу
2.1. До участі у Конкурсі запрошуються учні та вихованці загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів, професійно – технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів віком від 10 до 18 років включно.
3. Умови проведення
3.1. Конкурс проводиться серед дітей та молоді в трьох вікових групах: - перша група – 10 – 13 років; - друга група – 14 - 17 років; - різновікова група читців;
 4. Конкурс проводиться у трьох номінаціях:
4.1. «Україна сміється» (очний): у конкурсі беруть участь читці, групи читців. Читці виконують один або два різнопланових твори українських гумористів (сучасних або класиків). Тривалість кожного твору до 5 хвилин. Кількісний склад делегації від одного навчального закладу - не більше 5 учасників. Критерії оцінювання: - рівень сценічної культури; - художній рівень виконавської майстерності; - відповідність репертуару, зовнішній вигляд; - розкриття теми; - логічне мовлення; дикція; - яскрава індивідуальність. 4.2. «Власні усмішки» (очний) - конкурс авторських гумористичних творів (проза, поезія). Кожен учасник разом із заявкою надсилає 2 примірники авторського тексту в друкованому варіанті. Критерії оцінювання: - відповідність меті Конкурсу; - цілісність твору; - логіка мислення; - розкриття теми; - творча індивідуальність. 4.3. «Веселий пензлик» (заочний) - юні художники надсилають по дві роботи (карикатури) на гумористичну тему . Техніка виконання малюнку довільна. Розмір - не менше формату А – 4. Малюнки мають бути заправлені в паспорту ( для виставки). Роботи надсилаються до оргкомітету разом із заявкою на участь у 1 Відкритому конкурсі юних гумористів «Сміх – для всіх»» до 1 березня 2013 року . Критерії оцінювання: - відповідність меті Конкурсу; - оригінальність композиційного рішення; - майстерність виконання; - яскрава індивідуальність.
 5. Журі Конкурсу
5.1. Журі 1-го Відкритого міського Конкурсу юних гумористів «Сміх – для всіх» формується Кременчуцьким міським центром позашкільної освіти.
6. Визначення та нагородження переможців і призерів
6.1. Переможці та призери Конкурсу визначаються конкурсним журі . 6.2. Переможці та призери Конкурсу визначаються у кожній віковій групі. 6.3. У кожній номінації може присуджуватися Гран – прі. 6.4. Переможці та призери Конкурсу нагороджуються дипломами Кременчуцького міського центру позашкільної освіти та подарунками. 6.5. Конкурсне журі має право призначити спеціальні премії: - «Глядацькі симпатії»; - «За краще виконання класичного твору»; - «За краще виконання сучасного твору»; 6.6. Рішення конкурсного журі оскарженню не підлягають.
7. Документація Конкурсу
Для участі у Конкурсі подаються наступні документи: - заявка на участь у конкурсі (додаток № 1); - свідоцтво про народження учасників, ідентифікаційний код (ксерокопія, завірена керівником закладу); Заявки і необхідну документацію для участі в очному і заочному конкурсі, податються до 1 березня 2013 року за адресою: 39600,м. Кременчук, вул..Чапаєва,69-А, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти. Телефони: 2-22-00, 2-25-76, 70-07-27, 097-255 76 88. Електронна адреса – sut2010@yandex.ru Роботи і заявки подані після зазначеної дати не розглядаються. 8.Час і місце проведення. Конкурс проводиться в актовій залі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти ( вул..Чапаєва,69-А) 14 березня 2013 року о 14 .00. Оргкомітет Додаток № 1 до Положення про проведення І Відкритого міського конкурсу юних гумористів «Сміх – для всіх»
ЗАЯВКА на участь у 1 Відкритому міському конкурсі юних гумористів «Сміх – для всіх» Номінація ________________________________________________________ Учасник П І П______________________________________________________ Навчальний заклад_________________________________________ Повних років ______________________________________________ Адреса навчального закладу_________________________________________ Кількість учасників __________ віком ___________ (для колективів) Назва твору _______________________________________________________ Художній керівник (ПІП, посада) ____________________________________ _________________________________________________________________ Контактний телефон, електронна адреса навчального закладу___________________ ________________________________________________________________________ Номер телефону учасника __________________________________________ Директор _________________ М.П. P.S. Заявка заповнюється без скорочень і абревіатур
 
 
ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ " ТВОРЧИЙ СВІТ ДИТИНИ " 39600, м. Кременчук Полтавської області, вул. Чапаєва 69-А,т.70-07-27.код (05366) Код 33989181, р/р № 26009089800112 Кременчуцька Філія ПАТ "Кредитпромбанк”, МФО 331854 ____________________________________________________________________________________ № 3 від 21.02.2013 р.
Директорам шкіл, позашкільних навчальних закладів, керівникам фотовідео студій і творчих колективів.
Дитяча громадська організація « Творчий світ дитини « і Кременчуцький міський центр позашкільної освіти запрошують ваших вихованців взяти участь у V відкритому конкурсі мобільного кіно та фото, який відбудеться на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти з 17 по 20 квітня 2013 року. Реєстрація учасників з 14.00 до 15.00 17 квітня. Для іногородніх – заїзд 17 квітня,до 14.00 год. Від’їзд – 20 квітня, після 15.00.Детальніше про умови участі – в «Положенні про конкурс».
З повагою директор КМЦПО, президент ДГО « Творчий світ дитини « К.А.Холодняк.
 
 
Положення про V відкритий конкурс мобільного кіно та фото (17 – 20 квітня 2013 року, м. Кременчук, Полтавської області).
Організатори фестивалю :
Дитяча громадська організація « Творчий світ дитини «; Кременчуцький міський центр позашкільної освіти. 1.Мета та завдання: - розвиток та популяризація дитячої відео-фототворчості , - створення сприятливих умов для розвитку діяльності дітей у галузі екранних мистецтв, - виявлення і підтримка талановитих дітей; - спрямування в правильне русло зацікавленість школярами мобільними відеофотозйомками; - виховання у дітей культури поведінки і громадянської позиції;
 2.Учасники кінофестивалю.
До участі в роботі фестивалю запрошуються представники дитячих самодіяльних гуртків, студій, об’єднань, загальноосвітніх шкіл , позашкільних закладів і окремі учасники віком від 6 до 18 років включно Склад делегації для колективних груп – необмежений.
3.Умови участі.
На конкурс приймаються роботи, зняті мобільним телефоном, і змонтовані на комп’ютері і записані на DVD – або CD-диски. Обов’язкова умова: потрібно представити в оргкомітет робочий матеріал на мобільному телефоні. Відео і фотоматеріали не повинні носити насильницький характер. Фільми на диску повинні бути лише у форматі DVD або CD. Якість – не нижче першої копії. Хронометраж фільму – до 5 хвилин. Під час проведення конкурсу буде проводитись бліц-конкурс для бажаючих. Кількість фотографій обмежена: 5 шт.(домашнє завдання) і 2 шт. в бліц-конкурсі від одного учасника. . Заявки на участь у конкурсі (довільна форма з підписом директора і печаткою) приймаються до 1 квітня 2013 року за адресою: 39600, Полтавська область, місто Кременчук, вул. Чапаєва, 69-А, Міський центр позашкільної освіти або на електронну пошту КМЦПО: sut2010@yandex.ru. Відеокасети і диски з конкурсними фільмами учасникам не повертаються. Організатори мають право використовувати роботи учасників у пресі, виставках, інтернеті під іменем авторів. Тел. 2-22-00, 2-25-76. 70-07-27. Моб. тел. 8(097)255-76-88. Код міста – 8-05366.
4. Місце проведення.
Конкурс буде проводитись на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти з 17 по 20 квітня 2011 року за адресою: Кременчук, вул. Чапаєва 69-А, КМЦПО. їхати тролейбусом № 3 до зупинки «Фітнес-клуб «Спартак». Урочисте відкриття конкурсу – 17 квітня 2013 року о 15-00. Закриття та нагородження – 19 квітня 2013 р. о 14-00. 20 квітня – культурна програма для іногородніх.
5.Матеріальне забезпечення.
Витрати, пов’язані з проведенням V відкритого конкурсу мобільного кіно та фотографії відносяться на рахунок Дитячої громадської організації « Творчий світ дитини»..Іногороднім харчування, проживання, організація культурного обслуговування учасників – за рахунок відряджаючих організацій. Орієнтовна вартість проживання – 65 грн на добу Проїзд, харчування, харчування в дорозі – за рахунок відряджуючих організацій.
6.Нагородження.
Журі присуджує головний приз за кращий фільм і фотографію. Відомчі та державні структури, спонсори фестивалю присуджують свої призи й нагороди. Переможці й учасники одержують дипломи , грамоти і цінні подарунки від організаторів конкурсу. ОРГКОМІТЕТ
 
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Block title
Національна дитяча гарча лінія

Block title
Block contentНаціональна гарча лінія


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz